Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Matyáš Kubík
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kubr
HK Baník Most z.s.
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kujan
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Karel Lutrýn
C.S.Cargo HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Machač
HBC Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Malát
C.S.Cargo HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Maňas
Pepino SKP Frýdek-Místek
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Merunka
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Minařík
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Nakládal
TJ Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Nečas
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Filip Neužil
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Ordelt
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Filip Otradovec
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Palička
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Pavlíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Tadeáš Pokorný
HK FCC Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Polášek
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Milan Procházka
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Petr Prokůpek
C.S.Cargo HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Vojta Remer
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Benjamin Rosa
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Říha
TJ Sokol Šťáhlavy
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Sedláček
TJ Sokol Šťáhlavy
2 - 0 - 0 - 1
Radek Sklenář
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Antonín Srněnský
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Adam Svoboda
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Šefčík
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Šiktanc
Dukla Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Šíma
Talent Škoda JS Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Radovan Škoda
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Richard Špok
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Matyas Trenka
C.S.Cargo HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Filip Tůma
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Filip Valo
Pepino SKP Frýdek-Místek
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Van Long Duong
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Denis Vik
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Vinkler
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Vomáčka
HBC Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Martin Zámyslický
HK FCC Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
4. kolo Skupina XVIII 15. 3. 2020 TJ Sokol Šťáhlavy - výsledky
video
online
SK Kuřim - Šťáhlavy
nezadáno
video
online
Třeboň - Dukla B
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Třeboň
nezadáno
video
online
Dukla B - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
SK Kuřim - Třeboň
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Dukla B
nezadáno
video
online
Třeboň - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
Dukla B - SK Kuřim
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - Šťáhlavy
nezadáno
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK FCC Město Lovosice
12
12
0
0
392 : 175
24
2
Ostrava
12
11
0
1
265 : 208
22
3
Kopřivnice
12
11
0
1
258 : 199
22
4
Dukla A
12
11
0
1
297 : 166
22
5
Talent Škoda JS Plzeň
12
10
0
2
247 : 168
20
6
HBC Olomouc 1966
12
9
1
2
260 : 211
19
7
Polanka
12
8
2
2
231 : 228
18
8
Šťáhlavy
12
8
1
3
219 : 203
17
9
Sokol N. Veselí
12
8
0
4
226 : 165
16
10
HCB Karviná
12
6
3
3
210 : 191
15
11
C.S.Cargo HBC Jičín
12
7
1
4
257 : 202
15
12
Chodov
12
7
0
5
238 : 192
14
13
Pepino SKP Frýdek-Místek
12
5
3
4
252 : 241
13
14
Zlín
12
6
0
6
210 : 221
12
15
Bohunice
12
5
1
6
231 : 249
11
16
Telnice
12
4
0
8
228 : 270
8
17
SKKP Handball Brno
12
3
1
8
211 : 263
7
18
Liberec
12
2
2
8
201 : 253
6
19
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
2
1
9
188 : 264
5
20
SK Kuřim
12
2
1
9
184 : 268
5
21
Dukla B
12
2
0
10
178 : 252
4
22
TJ Tatran Litovel
12
1
1
10
193 : 259
3
23
Úvaly
12
1
0
11
183 : 266
2
24
HKBM
12
0
0
12
187 : 298
0
25
Třeboň
12
0
0
12
160 : 294
0
Tabulka střelců
Dan Erebai
Dukla Praha A
88
Václav Košťálek
Sokol Ostrava
83
Tadeáš Pokorný
HK FCC Město Lovosice
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
16
Šimon Erbes
SKKP Handball Brno
14
Tomáš Vrána
HK Baník Most z.s.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Soukup
HK Baník Most z.s.
22
Denis Dabrowski
HC Zlín
22
Lukáš Barteček
Tatran Bohunice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.