Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
David Plaček
HBC Olomouc 1966
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Pavlík
SKH Polanka n. O.
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Páral
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
David Ošmera
KH Kopřivnice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Nosek
TJ Sokol Šťáhlavy
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Neček
TJ Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Alex Najman
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
David Mrázek
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
David Mračna
SKKP Handball Brno
4 - 0 - 0 - 2
Michal Matečka
TJ Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Man
SKKP Handball Brno
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Kučera
Dukla Praha B
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Kratochvíl
HBC Olomouc 1966
4 - 0 - 0 - 2
Filip Kraina
HCB Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Kotouček
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Martin Kasper
SKH Polanka n. O.
4 - 0 - 0 - 2
Martin Kadeřábek
Dukla Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Mikuláš Kabátník
Dukla Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Matyáš Jura
TJ Sokol Úvaly
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Jestřebecký
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Kristián Janík
KH Kopřivnice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Jahoda
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Jahoda
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Denis Huska
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Horáček
TJ Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
Alex Heibel
TJ Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Sebastián Halas
Pepino SKP Frýdek-Místek
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Habiger
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Fornbaum
HK FCC Město Lovosice
4 - 0 - 0 - 2
Kristián Duda
Dukla Praha A
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Dojčinovič
HK FCC Město Lovosice
4 - 0 - 0 - 2
David Dlouhý
TJ Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Červenka
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Buryánek
HK FCC Město Lovosice
4 - 0 - 0 - 2
Šimon Blecha
Pepino SKP Frýdek-Místek
4 - 0 - 0 - 2
Jan Bereš
HK FCC Město Lovosice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Baumruk
Talent Škoda JS Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Badura
HCB Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Augustin
SKH Polanka n. O.
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
4. kolo Skupina XVIII 15. 3. 2020 TJ Sokol Šťáhlavy - výsledky
video
online
SK Kuřim - Šťáhlavy
nezadáno
video
online
Třeboň - Dukla B
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Třeboň
nezadáno
video
online
Dukla B - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
SK Kuřim - Třeboň
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Dukla B
nezadáno
video
online
Třeboň - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
Dukla B - SK Kuřim
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - Šťáhlavy
nezadáno
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK FCC Město Lovosice
12
12
0
0
392 : 175
24
2
Ostrava
12
11
0
1
265 : 208
22
3
Kopřivnice
12
11
0
1
258 : 199
22
4
Dukla A
12
11
0
1
297 : 166
22
5
Talent Škoda JS Plzeň
12
10
0
2
247 : 168
20
6
HBC Olomouc 1966
12
9
1
2
260 : 211
19
7
Polanka
12
8
2
2
231 : 228
18
8
Šťáhlavy
12
8
1
3
219 : 203
17
9
Sokol N. Veselí
12
8
0
4
226 : 165
16
10
HCB Karviná
12
6
3
3
210 : 191
15
11
C.S.Cargo HBC Jičín
12
7
1
4
257 : 202
15
12
Chodov
12
7
0
5
238 : 192
14
13
Pepino SKP Frýdek-Místek
12
5
3
4
252 : 241
13
14
Zlín
12
6
0
6
210 : 221
12
15
Bohunice
12
5
1
6
231 : 249
11
16
Telnice
12
4
0
8
228 : 270
8
17
SKKP Handball Brno
12
3
1
8
211 : 263
7
18
Liberec
12
2
2
8
201 : 253
6
19
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
2
1
9
188 : 264
5
20
SK Kuřim
12
2
1
9
184 : 268
5
21
Dukla B
12
2
0
10
178 : 252
4
22
TJ Tatran Litovel
12
1
1
10
193 : 259
3
23
Úvaly
12
1
0
11
183 : 266
2
24
HKBM
12
0
0
12
187 : 298
0
25
Třeboň
12
0
0
12
160 : 294
0
Tabulka střelců
Dan Erebai
Dukla Praha A
88
Václav Košťálek
Sokol Ostrava
83
Tadeáš Pokorný
HK FCC Město Lovosice
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
16
Šimon Erbes
SKKP Handball Brno
14
Tomáš Vrána
HK Baník Most z.s.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Soukup
HK Baník Most z.s.
22
Denis Dabrowski
HC Zlín
22
Lukáš Barteček
Tatran Bohunice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.