Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Josef Zbořil
TJ Lesana Zubří
4 - 0 - 0 - 2
David Zima
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Richard Blahut
Pepino SKP Frýdek Místek B
6 - 0 - 0 - 3
Michael Filouš
Sokol Ostrava
6 - 0 - 0 - 3
Michal Frébort
Házená Uničov
6 - 0 - 0 - 3
Marek Hajda
TJ Sokol Luhačovice
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Hradil
SKH Polanka n.O
6 - 0 - 0 - 3
Petr Jindra
TJ Tatran Litovel B
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Juřina
SKH Polanka n.O
6 - 0 - 0 - 3
Marek Kočí
TJ Fatra Slavia Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Kraina
MHK TAEDA Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Vlastimil Krajča
TJ Sokol Luhačovice
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Kupec
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Lukeš
TJ Fatra Slavia Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Novák
SKH Polanka n.O
6 - 0 - 0 - 3
Radim Pavlík
SKH Polanka n.O
6 - 0 - 0 - 3
Martin Šmíd
Házená Uničov
6 - 0 - 0 - 3
David Študent
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Jaroslav Tesař
Házená Uničov
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Ulrych
TJ Rožnov p.R.
6 - 0 - 0 - 3
Radovan Vízner
TJ SOGOS Holešov
6 - 0 - 0 - 3
Jan Wagner
Házená Uničov
6 - 0 - 0 - 3
Přemysl Barvík
SKH Polanka n.O
8 - 0 - 0 - 4
Adam Borys
MHK TAEDA Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Robert Buček
TJ SOGOS Holešov
8 - 0 - 0 - 4
David Kobert
SK Žeravice
8 - 0 - 0 - 4
Libor Konečný
TJ Fatra Slavia Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Musálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
8 - 0 - 0 - 4
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Šmíd
TJ Lesana Zubří
8 - 0 - 0 - 4
Michal Vaculík
SK Žeravice
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Vančo
MHK TAEDA Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
8 - 0 - 0 - 4
Petr Zedek
SK Žeravice
8 - 0 - 0 - 4
Josef Brada
SK Žeravice
10 - 0 - 0 - 5
Radek Čikl
TJ Tatran Litovel B
10 - 0 - 0 - 5
David Dobiáš
TJ Rožnov p.R.
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Garba
Pepino SKP Frýdek Místek B
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Koleček
TJ Rožnov p.R.
10 - 0 - 0 - 5
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Házená Uničov
16.5. 14:00
video
online
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice
16.5. 16:30
video
online
Napajedla - Rožnov p.R.
16.5. 17:00
video
online
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B
17.5. 16:00
video
online
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice
17.5. 16:00
video
online
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
17.5. 16:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK TAEDA Karviná
14
10
0
4
413 : 384
20
2
Rožnov p.R.
14
9
1
4
428 : 387
19
3
Napajedla
14
9
1
4
395 : 354
19
4
Pepino SKP F-M B
14
7
5
2
415 : 386
19
5
SKH Polanka n.O
14
9
1
4
348 : 321
19
6
SK Žeravice
14
7
2
5
356 : 323
16
7
Sokol Ostrava
14
7
1
6
409 : 365
15
8
L.Zubří
14
6
2
6
368 : 400
14
9
TJ SOGOS Holešov
14
5
0
9
400 : 413
10
10
TJ Tatran Litovel B
13
4
0
9
359 : 402
8
11
Luhačovice
13
1
2
10
326 : 399
4
12
Házená Uničov
14
1
1
12
356 : 439
3
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.