Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
Rozpis soutěže
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Tomáš Pelikán
HK Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
David Paul
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Novák
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Michal Nosil
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Najman
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Mráz
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Markes
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Mareš
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Filip Lukeš
HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Petr Kuba
HK Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Krystl
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Josef Kos
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Miloš Kortan
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Petr Korbel
HK Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Filip Kopáč
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Klečka
HK Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Kaška
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kaisler
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Jirsa
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Jan Janků
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Chvosta
HBC Strakonice 1921 B
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Hulaj
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Honzík
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Homa
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Martin Drozd
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Doležal
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Bábský
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - TJ D.Cerekev
16.5. 18:00
video
online
Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 18:00
video
online
HBC Strakonice B - L.Vršovice
16.5. 19:00
video
online
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
17.5. 10:30
video
online
Kutná Hora - Slavia
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
13
10
1
2
404 : 318
21
2
Sokol Úvaly
13
10
0
3
365 : 340
20
3
Č.Budějovice
12
8
0
4
380 : 332
16
4
1.HC Pardubice
12
8
0
4
351 : 327
16
5
HBC Strakonice B
13
7
2
4
396 : 373
16
6
Slavia
13
7
1
5
360 : 375
15
7
Kutná Hora
13
5
2
6
331 : 358
12
8
Sezimovo Ústí
13
5
0
8
339 : 340
10
9
H.Brod
13
3
2
8
343 : 365
8
10
L.Vršovice
12
2
0
10
252 : 333
4
11
TJ D.Cerekev
13
1
0
12
333 : 393
2
Tabulka střelců
Martin Přibyl
Sp.MAS Sezimovo Ústí
108
Jiří Houček
TJ Dolní Cerekev
105
Filip Zdychynec
HBC Strakonice 1921 B
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Přibyl
Sp.MAS Sezimovo Ústí
29
Radek Seidl
TJ Sokol Úvaly
26
Daniel Joudal
1.HC Pardubice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Řezáč
Loko České Budějovice
24
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
22
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.