Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jiří Hofta
TJ AŠ Ml. Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Karel Holubec
HK FCC Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Houček
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Jan Hradecký
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Hrbáček
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hubík
HK Bystřice p.H.
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Hulaj
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Hybner
HC ROBE Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Jan Janhuba
TJ AŠ Ml. Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Jerie
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Jiskra
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
David Jonák
KH ISMM Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Filip Jung
SHC Maloměřice Brno
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Juránek
HK Bystřice p.H.
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Juřina
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Bořek Kábrt
TJ AŠ Ml. Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Radovan Kachtík
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
David Kaisner
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
Marek Kališ
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Karpita
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kincl
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Klusáček
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Knittl
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Ivo Knol
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
David Kobert
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Kocich
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kolařík
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kopřiva
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
David Korel
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Miloš Kortan
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Josef Kos
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kosinka
TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Kostelecký
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů - 2.kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Házená L.Hustopeče
10 : 0 k.
video
online
Telnice - Újezd u Brna
31 : 26
video
online
Košutka - S.Vršovice
27 : 29
video
online
Jablonec - Dvůr Králové
26 : 17
video
online
SK Droždín - Velká Bystřice
15 : 23
video
online
MHK TAEDA Karviná - Vsetín
31 : 26
video
online
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
27 : 21
video
online
Loko Louny - HK B Most
27 : 30
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice 1921
20 : 41
video
online
SK Kuřim - Luhačovice
35 : 27
video
online
L.Zubří - SKH Polanka n.O
24 : 27
video
online
Házená Uničov - TJ Tatran Litovel
20 : 36
video
online
SK Žeravice - HK Bystřice p.H.
26 : 27
video
online
H.Brod - Třeboň
26 : 28
video
online
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
28 : 27
video
online
Bohunice - HC Zlín
26 : 32
video
online
Ml. Boleslav - Kutná Hora
35 : 25
video
online
Ledeč n.S. - Náchod
23 : 42
video
online
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
22 : 18
video
online
Šťáhlavy - Chodov
23 : 24
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.