Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Pavel Vodička
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Otomar Vlk
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Marek Vincour
TJ Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Vích
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Veselý
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Veselý
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Josef Veselý
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Robin Večeřa
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Vavrys
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Vaněk
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Vaněk
TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Vančo
MHK TAEDA Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Václav
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Užek
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Uruba
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Artur Jan Urbánski
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Jacopo Torrisi
SHC Maloměřice Brno
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Thorovský
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
David Telvak
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
David Šůstek
HC Dukla Praha
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Štencl
TJ Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Štefánek
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Adam Šrámek
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šoustal
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Šlechta
TJ Chemička Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Škarpich
KH ISMM Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Škalda
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Petr Šindel
Sokol Krmelín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Šimůnek
HC Dukla Praha
2 - 0 - 0 - 1
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
2 - 0 - 0 - 1
Vít Šebek
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Synek
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Svoboda
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů - 7.kolo finále - výsledky
video
online
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
18.3. 18:00
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
25.3. 18:30
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.