Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Mikuláš Bilík
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Vojtěch Dostálek
1.HC Pardubice
1
Matyáš Dubský
C.S.Cargo HBC Jičín B
1
Dan Erebai
Dukla Praha B
1
Jiří Felgr
TJ Náchod
1
Filip Hejtmánek
C.S.Cargo HBC Jičín B
1
Andrii Ivanovchyk
1.HC Pardubice
1
Martin Kadlec
TJ Loko České Budějovice
1
Filip Klouček
1.HC Pardubice
1
Petr Koudelka
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Vojtěch Kubát
Sokol Vršovice
1
Oliver Kürti
TJ Sokol Úvaly
1
Elias Le Polotec
C.S.Cargo HBC Jičín B
1
Matyáš Ločárek
1.HC Pardubice
1
Michael Mičke
C.S.Cargo HBC Jičín B
1
Vladimír Pátek
Dukla Praha B
1
Robert Peňažka
Dukla Praha B
1
Martin Plíva
ElektroPraga Jablonec
1
Matyáš Půta
Dukla Praha B
1
Alex Rybecký
1.HC Pardubice
1
Dominik Skopár
C.S.Cargo HBC Jičín B
1
Milan Souček
TJ Náchod
1
Ondřej Staněk
Lokomotiva Vršovice
1
Ondřej Strnad
Sokol Vršovice
1
Pavel Veith
Lokomotiva Vršovice
1
Vadim Voltr
C.S.Cargo HBC Jičín B
1
Tomáš Vrána
HK Baník Most
1
Daniel Žuljabin
TJ Náchod
1
Matěj Balcar
TJ Náchod
2
Sebastian Bělohradský
Dukla Praha B
2
Adam Haluška
Házená Mělník
2
Jan Hanzlíček
HK Baník Most
2
Lukáš Horský
HK Baník Most
2
Marek Houška
TJ Loko České Budějovice
2
Jan Karnet
Sokol Vršovice
2
Štěpán Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Dimitar Koshinov
Lokomotiva Vršovice
2
Marek Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Adam Titl
TJ Loko České Budějovice
2
Tobiáš Bauer
TJ Loko České Budějovice
3
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
16.5. 10:00
video
online
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 14:00
video
online
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
16.5. 15:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec
16.5. 15:00
video
online
HK Baník Most - Házená Mělník
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
14
12
0
2
466 : 318
24
2
Dukla B
14
12
0
2
471 : 374
24
3
TJ Sokol Úvaly
14
11
1
2
487 : 336
23
4
Sokol Vršovice
14
9
0
5
463 : 385
18
5
C.S.Cargo HBC Jičín B
14
7
1
6
423 : 401
15
6
ElektroPraga Jablonec
14
7
0
7
369 : 336
14
7
HK Baník Most
14
6
2
6
412 : 393
14
8
Házená Mělník
14
7
0
7
402 : 388
14
9
Lokomotiva Vršovice
14
7
0
7
451 : 505
14
10
TJ Loko Č.Budějovice
14
1
1
12
341 : 472
3
11
1.HC Pardubice
14
1
1
12
315 : 468
3
12
Náchod
14
0
2
12
294 : 518
2
Tabulka střelců
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
133
Jaroslav Ouředník
HK Baník Most
117
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
25
Jan Stejskal
TJ Sokol Úvaly
20
Janek Lojda
TJ Náchod
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Rubín
Házená Mělník
32
Tobiáš Bauer
TJ Loko České Budějovice
26
Janek Lojda
TJ Náchod
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.