Soutěže mužů
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Marek Antes
TJ Lesana Zubří
30
Pavel Bajer
SK Žeravice
14
Radim Balhárek
TJ Lesana Zubří
30
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
44
Přemysl Barvík
SKH Polanka n.O
44
Richard Blahut
Pepino SKP Frýdek Místek B
12
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
12
Michal Bolcek
TJ Lesana Zubří
5
David Bortl
SK Žeravice
2
Adam Borys
MHK TAEDA Karviná
6
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
2
Josef Brada
SK Žeravice
14
Jakub Brožek
Pepino SKP Frýdek Místek B
15
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
60
Martin Buček
TJ Sokol Luhačovice
10
Robert Buček
TJ SOGOS Holešov
55
Petr Bujnoch
Pepino SKP Frýdek Místek B
1
Zbyněk Bureš
Pepino SKP Frýdek Místek B
5
Martin Cáb
Pepino SKP Frýdek Místek B
2
Pavel Coufal
TJ Tatran Litovel B
22
Adam Csöllei
MHK TAEDA Karviná
57
Daniel Čamek
TJ Sokol Luhačovice
5
Miroslav Čavrnoch
MHK TAEDA Karviná
16
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
63
Vít Červenka
TJ Lesana Zubří
37
Zdeněk Čevora
TJ Fatra Slavia Napajedla
18
David Číhal
TJ Tatran Litovel B
31
Radek Čikl
TJ Tatran Litovel B
30
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
4
Michal Dědek
TJ Lesana Zubří
11
Josef Diviš
MHK TAEDA Karviná
14
Miroslav Dobeš
TJ Lesana Zubří
58
David Dobiáš
TJ Rožnov p.R.
60
Marek Drzyzga
MHK TAEDA Karviná
1
Jan Dudek
MHK TAEDA Karviná
58
Michal Dvorník
Házená Uničov
37
Jaroslav Dyba
Sokol Ostrava
3
Pavel Faltýnek
TJ Tatran Litovel B
12
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
16
Michael Filouš
Sokol Ostrava
54
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Házená Uničov
16.5. 14:00
video
online
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice
16.5. 16:30
video
online
Napajedla - Rožnov p.R.
16.5. 17:00
video
online
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B
17.5. 16:00
video
online
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice
17.5. 16:00
video
online
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
17.5. 16:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK TAEDA Karviná
14
10
0
4
413 : 384
20
2
Rožnov p.R.
14
9
1
4
428 : 387
19
3
Napajedla
14
9
1
4
395 : 354
19
4
Pepino SKP F-M B
14
7
5
2
415 : 386
19
5
SKH Polanka n.O
14
9
1
4
348 : 321
19
6
SK Žeravice
14
7
2
5
356 : 323
16
7
Sokol Ostrava
14
7
1
6
409 : 365
15
8
L.Zubří
14
6
2
6
368 : 400
14
9
TJ SOGOS Holešov
14
5
0
9
400 : 413
10
10
TJ Tatran Litovel B
13
4
0
9
359 : 402
8
11
Luhačovice
13
1
2
10
326 : 399
4
12
Házená Uničov
14
1
1
12
356 : 439
3
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.